Fajnie jest się modnie ubrać, to z pewnością wie każda przedstawicielka płci pięknej. W sieci jest wiele sklepów z ciuchami np. i warto do nich zaglądać regularnie, aby nie przepuścić żadnej fajnej okazji.

Zastosowanie golfu w Wikipedii

Modna odzież damska
Golf ? rodzaj kołnierza, najczęściej z dzianiny, w postaci wysokiej, przylegającej do szyi opaski, którą można zrolować na dowolną wysokość lub zawinąć, tworząc zazwyczaj dwie warstwy.

Po raz pierwszy zastosowany około roku 1860, potem modny w latach 20.

i 30., ponownie w 60.
i 80.

XX wieku.

Często stosowany m.in.

przy ciepłych swetrach z wełny.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Golf_(ubiór)

Kwestia ubioru warstwowego

Ubiór warstwowy - koncepcja ubioru, polegająca na nakładaniu kolejnych warstw odzieży, gdzie każda warstwa spełnia różne funkcje. Łącząc je ze sobą, uzyskujemy funkcjonalną odzież, którą łatwo można dopasować do konkretnych warunków pogodowych i poziomu aktywności. Ten sposób ubierania się został szeroko zaakceptowany w sporcie, turystyce czy trekkingu.

Podstawowy (i najczęściej stosowany) wariant ubioru warstwowego zakłada stosowanie trzech warstw: warstwy podstawowej, mającej za zadanie szybko i efektywnie odprowadzić wilgoć z powierzchni skóry warstwy średniej, zapewniającej izolację termiczną warstwy zewnętrznej, chroniącej przed wodą i wiatrem Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ubiór_warstwowy

Elementy ubioru pracowniczego

Modna odzież damska Osoby zatrudnione w różnych firmach posiadają różne stroje pracownicze.

Konkretne elementy strojów pracowniczych uzależnione są od rodzaju działalności konkretnej firmy i zajmowanego przez pracownika stanowiska.

W skład męskich ubiorów pracowniczych wchodzą eleganckie spodnie i garnitury lub stroje ochronne przydające się w czasie pracy na halach produkcyjnych. Natomiast kobiety ubierają charakterystyczne bluzki i spódnice posiadające logo firmy, którą prezentują lub fartuchy ochronne. W różnych miejscach rozdawane są także specjalistyczne ubiory pracownicze, na przykład lekarze i pielęgniarki chodzą w białych fartuchach. Stały się one tak charakterystycznym elementem ubioru, że trudno wyobrazić sobie lekarza przebywającego na dyżurze nie posiadającego fartucha.
.

Widok do druku:

Modna odzież damska